درباره گروه نرم‌افزاری رامان
درباره گروه نرم‌افزاری رامان

گروه نرم افزاری رامان با هدف ورود و ارائه خدمات نرم افزاری به شركت‌ها و كسب و كارها شروع به كار نمود. تولید و تحلیل محصولات این گروه توسط تیمی مجرب از تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان حرفه ای بوده است كه نزدیک به ده سال در صنعت نرم‌افزار كشور حضوری موثر داشته‌اند.


محصولات گروه نرم افزاری رامان با بهره‌گیری از آخرین تكنولوژی‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدرن با كمك مشاوران متخصص و با مطالعه نیازها و خواسته‌های كاربران، تحلیل و طراحی شده است. استفاده از متدلوژی مناسب و روش‌های پیشرفته در مستندسازی باعث فراهم آوردن امكانات تست دقیق سیستم‌ها شده، كه نتیجه آن ارایه محصولاتی با خطای كاربری بسیار اندک است. این محصولات با روش های مدرن آموزشی و راهنمای كاربری در تمام فرم‌ها همراه است كه كار كردن با سیستم را ساده و آسان می‌سازد. گروه نرم افزاری رامان با ارائه‌ی این محصولات، خود را شریك در سرنوشت حرفه‌ای مشتریانش می‌داند. با این دیدگاه، ما نیز موفقیت خود را تنها در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خویش می‌بینیم.

آخرین اخبار سایت : پشتیبانی رایگان نرم‌افزار دیتابانک هدف از شش ماه به یک‌سال تغییر یافت.
همکاری : گروه نرم‌افزاری رامان در زمینه طراحی صفحات‌وب، گرافیک وب، تولید نرم‌افزار و همچنین اپلیکیشن‌های موبایل از متقاضیان دعوت به همکاری می‌نماید.
مشاهده شرایط
Top