محصولات - کتابخانه رامان - بخش دیجیتال
بخش دیجیتال

بخش دیجیتال (تجاری) :


امروزه همه‌ی ما روزانه با انواع فایل‌های مختلف از جمله انواع فرمت کتاب، فیلم، صوت، عکس در فضای مجازی و واقعی با حجم بسیار بالا و سنگین سرو کار داریم و مدیریت گروه‌بندی، دسته‌بندی، اسم گذاری، دسترسی سریع به هر فایل کار دشوار و زمانبری است. در نرم افزار کتابخانه رامان بخش عمومی (پایه) و بخش دیجیتال (تجاری) تمام این مشکلات به بهترین نحو حل نموده و در این نرم‌افزار که قابلیت دسته‌بندی و تعریف اسناد و مدارک و کتاب‌ها با فرمت‌های مختلف دیجیتال و همچنین صوت، فیلم و غیره را دارد.


جهت شفاف شدن موضوع به تصویر پایین توجه نمایید


کتابخانه رامان

بخش اسناد و مدارک :

در این فرم انواع کتاب‌ها و اسناد دیجیتال با فرمت‌های مختلف در گروه بندی‌های دلخواه در محل‌های دلخواه و انتخابی شما از جمله درایوهای داخلی و خارجی کامپیوتر شما با توجه به ظرفیت دستگاه ذخیره‌سازی که در اختیار دارید را به‌صورت فایل‌بندی و پوشه‌بندی را فراهم می آورد.


کتابخانه رامان

بخش کتاب : قسمت کتاب و اسناد دیجیتالکتابخانه رامان

فرم ثبت اسناد و کتاب دیجیتالی جدید :کتابخانه رامان

در مسیر ذخیره فایل‌ها دو گزینه وجود دارد.


گزینه اول : در تصویر بالا درمسیر انتخاب فایل با این گزینه فقط یک فایل را می‌توانید انتخاب و ذخیره کنید.

گزینه دوم : در تصویر بالا در مسیر انتخاب فایل، می‌توانید یک فولدر انتخاب کنید که چندین فایل در آن وجود دارد و با یک محتوا و یا اسم خاص ذخیره نمود.


بخش سایر مشخصات :

سایر مشخصات که مربوط به هر فایل یا گروهی از آن می باشد که در این قسمت در صورت تمایل می‌توانید سایر مشخصات را تکمیل نمایید.


کتابخانه رامان

بخش تصاویر و عکس‌ها :

یکی از مشکلاتی که همه‌ی ما برای مدیریت و دسته‌بندی تصاویر مراسم‌ها، مجالس، سفرها و گالری عکس‌های مورد علاقه و خانوادگی و سایر موضوع‌هایی که علاقه داریم نمی‌توانیم در صورت نیاز به آن‌ها راه پیدا کرده و از آن‌ها استفاده نماییم و یا گاها در اسرع وقت آنها را به دوستان و آشنایان معرفی کنیم.


این بخش تمام عکس‌های شخصی یا کاری شما را بصورت دسته بندی تفکیک شده ثبت و در اسرع وقت قابل جستجو و مرتب‌سازی در اختیار شما قرار می‌دهد.


کتابخانه رامان

لیست تصاویر :

کتابخانه رامان

بخش کتاب صوتی و آلبوم صوتی :

با استفاده از بخش صوتی می‌توانید تمامی فایل‌های صوتی از جمله کتاب ‌های صوتی، آلبوم‌ها و تراک‌ها و هر فایلی که مربوط به صوت باشد را به‌صورت دسته‌بندی شده به این قسمت اضافه کنید.


کتابخانه رامان

لیست کتاب صوتی :

کتابخانه رامان

بخش ویدیو: شامل فیلم، سریال، آموزشی

یکی از گزینه‌های پیشرفت شغلی یا توسعه فردی در دنیای امروز دسترسی سریع به اطلاعات و تجربیاتی است که دیگران در قالب فیلم یا کلیپ‌های آموزشی منتشر می‌کنند. این اطلاعات به سرعت منتشر می‌شوند و با استفاده از این بخش، یادداشت برداری، نگهداری، گروه‌بندی آسان و دلخواه و... در بخش ویدیو کتابخانه رامان با بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.


کتابخانه رامان

لیست فیلم‌ها :

کتابخانه رامان

دریافت کاتالوگ دریافت کاتالوگ دانلود نرم‌افزار صفحه اصلی کتابخانه رامان
بخش فـــــروش
خدمات و پشتیبانی
درباره مــــا
ارتباط با مــــا

آخرین اخبار سایت : پشتیبانی رایگان نرم‌افزار دیتابانک هدف از شش ماه به یک‌سال تغییر یافت.
همکاری : گروه نرم‌افزاری رامان در زمینه طراحی صفحات‌وب، گرافیک وب، تولید نرم‌افزار و همچنین اپلیکیشن‌های موبایل از متقاضیان دعوت به همکاری می‌نماید.
مشاهده شرایط
Top