خدمات و پشتیبانی

پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری و پشتیبانی نرم‌افزار است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد از جمله برنامه‌هایی است که همواره در دستور کار گروه نرم‌افزار رامان بوده است. رامان سافت خدمات پشتیبانی را بعنوان یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش می‌داند و همواره مجموعه شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با رفع ابهامات و مشکلات، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از راهکارها و امکانات نرم‌افزارهای یکپارچه رامان سافت، فراهم گردد. تعداد و تنوع مشتریان رامان سافت از نظر نوع مالکیت، پراکندگی جغرافیایی و دامنه فعالیت کسب و کار آن‌ها، باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌‌های حرفه‌ای از کسب و کارهای گوناگون در اختیار ما قرار گیرد. تلفیق این دانش و استفاده از فناوری‌های روز که همواره مورد توجه رامان سافت بوده، به ما کمک می‌کند تا پشتیبانی کامل و موثری از راهکارها و سیستم‌های خود را ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب و کارشان یاری نمائیم.
رفع ابهام

رفع ابهام کاربران بصورت تلفنی / حضوری / از راه دور

به محض تماس مشتری و درخواست ارائه خدمات، اقدام به رفع ابهام یا سوال مشتری از طریق ارتباط تلفنی یا اتصال از راه دور به سیستم مشتری می‌گردد. بطور میانگین در زمانی حداکثر تا ۲۰ دقیقه به ۸۰ درصد از درخواست‌های مشتریان پاسخ مناسب ارائه می‌شود. درصورتیکه درخواست مشتری بگونه‌ای باشد که نیاز به حضور کارشناسان این واحد را داشته باشد در اولین فرصت ممکن (۹۰ درصد درخواست‌ها زیر یک روز کاری)، کارشناسان مجرب این واحد اقدام بحضور در محل مشتری و رفع نیاز ایشان خواهند نمود.
فرآیند ارائه نسخ جدید نرم افزار

فرآیند ارائه نسخ جدید نرم افزار

با دریافت بازخوردهای مشتریان و همچنین تدوین طرح توسعه هر کدام از نرم‌افزارها، بطور متوسط در بازه‌های سه ماهه نسخه‌های جدید نرم‌افزارها آماده ارائه به مشتریان می‌باشند. پس از تایید واحد کنترل کیفی در حوزه تست عملکردی و ارتباطی هر کدام از زیرسیستم‌ها، از طریق پیام کوتاه و همچنین خبرنامه‌های منتشر شده در وب‌سایت رسمی رامان سافت، مشتریان ما از آماده‌سازی نسخه جدید و همجنین ریز امکانات جدید هر زیرسیستم اطلاع حاصل نموده و با درج درخواستی مبنی بر بروزرسانی، در اولین زمان ممکن نسخه نرم‌افزار مشتری بروز خواهد شد و آموزش آخرین تغییرات بایشان ارائه خواهد شد.
برگزاری دوره‌های بازآموزی راهبری و کاربردی

برگزاری دوره‌های بازآموزی راهبری و کاربردی

همزمان با استقرار نرم‌افزارهای گروه رامان سافت درمحل مشتری، واحد آموزش رامان سافت متعهد به ارائه دوره‌های آموزشی کار با نرم‌افزارها به روش‌های مختلف متناسب با نیاز کاربران می‌باشد. در این راستا، بعلت پیشرفت کار و استقرار کامل سیستم و یا حتی ورود کاربران جدید به مجموعه، ممکن است نیاز به باز آموزی سیستم وجود داشته باشد که در این صورت این امر توسط کارشناسان آموزش رامان سافت امکان‌پذیر می‌باشد.
بازدید‌های دوره‌ای

بازدید‌های دوره‌ای

پس از پایان دوره عملیاتی‎سازی سیستم و یا به تشخیص مدیر پروژه، ممکن است نیاز باشد به کاربران آن سازمان مراجعه و از نحوه استفاده آن‌ها از سیستم و مشکلاتی که پیش رو دارند بازدید شود، همچنین ممکن است بازدید مذکور بدون درخواست کاربران صورت پذیرد تا ضمن شناسایی مسائلی که خود کاربران نیز از آن‌ها بی‎اطلاع هستند نسبت به ارائه راهکار و یا رفع آن اقدام شود.
تهیه نسخ پشتیبان از اطلاعات سیستم

تهیه نسخ پشتیبان از اطلاعات سیستم

اطمینان از در دسترس بودن اطلاعات مندرج در پایگاه داده از مهم‌ترین بخش‌های کاری واحد خدمات پس از فروش می‌باشد. در همین راستا با تدوین روش اجرایی مدون و بر اساس میزان کارکرد سیستم‌ها آموزش‌های لازم در خصوص برنامه زمانبندی اخذ کپی پشتیبان دوره‌ای و همچنین تست موفقیت آمیز بازیابی اطلاعات و همچنین نحوه نگاه داری کپی‌ها به کاربر مدیر سیستم ارائه خواهد شد.
ببرقراری ارتباط با سایر سیستم‌ها

برقراری ارتباط با سایر سیستم‌ها

در هر سازمان ممکن است نیاز به ارتباط بین مجموعه نرم‌افزارهای رامان سافت با دیگر نرم‌افزارهای سازمان احساس شود. در این‌صورت کارشناسان رامان سافت با همکاری کارشناسان مشتری می‌توانند ضمن ارائه راهکارهای مناسب، از فناوری وب‌سرویس به‌عنوان راهکار اصلی ارتباطی استفاده نمایند. این فناوری یکی از استانداردهای مبادله اطلاعات و نتایج پردازش‌ها بین سیستم‌ها می‌باشد. بنابراین در راهکار رامان سافت می‌توان با کلیه‌ی‌ سیستم‌هایی که از این فناوری پشتیبانی می‌کنند ارتباط ایجاد نمود.

آخرین اخبار سایت : پشتیبانی رایگان نرم‌افزار دیتابانک هدف از شش ماه به یک‌سال تغییر یافت.
همکاری : گروه نرم‌افزاری رامان در زمینه طراحی صفحات‌وب، گرافیک وب، تولید نرم‌افزار و همچنین اپلیکیشن‌های موبایل از متقاضیان دعوت به همکاری می‌نماید.
مشاهده شرایط
Top